Promocja 50zł

 

stara cena: 150-250zł

Nowa cena: 50zł!

 

Prowadzisz firmę, która nastawia się na klientów z określonego regionu? Zastanawiasz się czy pozycjonowanie przyniesie wzrost sprzedaży Twoich usług? Odpowiedź jest jednoznaczna – TAK, pod warunkiem, że nastawisz się na pozycjonowanie regionalne, które doprowadzi na Twoją stronę potencjalnego klienta a nie pusty ruch.

Wiele osób decydując się na pozycjonowanie własnej strony bardzo chce by była widoczna na hasła bardzo ogólne. We większości przypadków taka forma reklamy niewiele daje. Dlaczego tak się dzieje?

Wytłumaczenie jest proste i posłużę się prostym przykładem by zobrazować o co w tym wszystkim chodzi. Załóżmy, że prowadzisz zakład fryzjerski w Gdańsku. Czy wybierając do pozycjonowania słowo kluczowe „fryzjer” zyskasz klientów? Czy osoba z Krakowa znajdując Cię na pierwszym miejscu przyjedzie do Twojego miasta? Czy skorzysta z Twoich usług a Ty na tym zarobisz? Oczywiście, że NIE!

To właśnie dlatego chcemy zaproponować dzisiaj firmom, które chcą pozyskać klienta ze swojego miasta znakomitą ofertę jaką jest tanie pozycjonowanie regionalne.

Proponujemy pozycjonowanie dowolnie wybranych fraz regionalnych za jedyne 50zł!

 

Jak skorzystać z promocji?
1. Wybierz dowolne słowa kluczowe.
2. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub maila(pozycjonowanie@galdor.pl) i prześlij je do nas dołączając dane do umowy.
3. Odeślemy Ci przygotowaną umowę. Po jej podpisaniu zaczniemy pracę.

Otrzymasz całkowicie za darmo optymalizację swojej strony, dostęp do statystyk i profesjonalną usługę pozycjonowania. Gwarantujemy szybkie i jednocześnie bezpieczne efekty.

 

Tylko dzisiaj, tylko dla określonej ilości osób!

Taniej już nie będzie!

Kompatybilne przeglądarki:
Chrome Firefox Opera