Pozycjonowanie ciągłe

  • Opis usługi

Jest to najskuteczniejsza i najbardziej efektywna forma pozycjonowania stron internetowych. Klient otrzymuje gwarancję utrzymania wybranego przez niego słowa/słów kluczowych na określonej pozycji i płaci tylko gdy zakładana przy podpisywaniu umowy pozycja zostaje osiągnięta i utrzymana.

 

W przypadku jakichkolwiek spadków przestajesz płacić za dane słowo kluczowe. Opisywany model jest szczególnie wskazany dla fraz trudnych i bardzo trudnych. Dzięki niemu masz pewność utrzymania danego słowa kluczowego na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Twoja strona jest pozycjonowana w sposób ciągły i awansuje na coraz wyższe miejsca.

Cena pozycjonowania stałego zaczyna się od 20zł netto za frazę. Warto jednak podkreślić, że cena zależy od trudności danego słowa kluczowego, im słowo trudniejsze tym cena wyższa. Dokładna wycena przedstawiona zostanie przez naszego konsultanta po skorzystaniu z formularza kontaktowego. Podczas jego wypełniania warto wpisać adres strony, która ma być pozycjonowana oraz słowa kluczowe jakimi są Państwo zainteresowani.

 

Pozycjonując stronę systemem ciągłym płacisz tylko za efekty tak więc pierwsza faktura zostanie wystawiona miesiąc po wejściu danego słowa kluczowego na wyznaczone przez Ciebie miejsce.

 

Zalety pozycjonowania ciągłego:

Gwarancja utrzymania pozycji,

Coraz lepsze efekty,

Efekt ciągłego pozycjonowania zapewni większe bezpieczeństwo Twojej stronie,

Opłata tylko czas spędzony w top10.

 

Po podpisaniu umowy każdy klient otrzymuje dostęp do statystyk, dzięki czemu w łatwy sposób może kontrolować efekty naszej pracy. Oprócz aktualnych pozycji można będzie tam na bieżąco śledzić koszt pozycjonowania wybranych fraz.

 

Przy opisywanym modelu rozliczenia(płatności za efekty) umowa podpisywana jest na okres 12tu miesięcy. Przed nawiązaniem współpracy  klient otrzymuje wzór umowy, po jego akceptacji przystępujemy do pozycjonowania. Nasze umowy nie zawierają „kar umownych” i w razie potrzeby istnieje możliwość ich rozwiązania.

Kompatybilne przeglądarki:
Chrome Firefox Opera