Jak działamy

Przed przystąpieniem do pracy wykonujemy optymalizację strony wg wytycznych Google. Dzięki temu na pierwsze efekty pozycjonowania nie będziesz długo czekał. Dobra optymalizacja przyspieszy indeksację strony oraz wzmocni efekt samego pozycjonowania. Następnym krokiem jest już samo pozycjonowanie. Oczywiście nie zdradzimy naszych metod jednak chcę Państwa zapewnić, że korzystamy tylko z dozwolonych metod pozycjonowania dlatego Twoja strona w naszych rękach będzie bardzo bezpieczna. Jest to bardzo ważny aspekt pracy nad stroną ponieważ nieumiejętne pozycjonowanie może doprowadzić do filtra lub co gorsza zbanowania. Jednak korzystając z naszej pomocy nie musisz się tego obawiać.

Jak będę kontrolował waszą pracę?

Nasi klienci po podpisaniu umowy otrzymują dostęp do specjalnego panelu statystyk. Tylko u nas w każdym miejscu i czasie będziesz mógł zobaczyć pozycje swojej strony w wyszukiwarkach na wybrane słowa kluczowe. Czytelne wykresy i aktualna wycena sprawią, że będziesz dokładnie wiedział za co i ile płacisz.  Co więcej po zakończeniu każdego miesiąca otrzymacie Państwo raport dotyczący efektów pozycjonowania.

Jak długo będę czekał na pierwsze efekty?

Nie można precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie. Pozycjonowanie to bardzo indywidualny proces, który zależy od wielu czynników takich jak trudność słów kluczowych czy też wiek pozycjonowanej domeny. Zazwyczaj pierwsze efekty pojawiają się po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia procesu pozycjonowania. W przypadku prostych słów kluczowych możesz być już w tym czasie na samym szczycie drabinki wyników wyszukiwania.

Czy to się opłaca?

Odpowiedź może być tylko jedna – tak!

Pracujemy z wieloma klientami, najłatwiej zobrazować zyski sklepów internetowych ponieważ w tym wypadku gołym okiem widać jakie efekty przynosi pozycjonowanie.

Poniżej przedstawiamy wykres sprzedaży jednego z naszych klientów. Miesiące do września włącznie klient nie korzystał z naszych usług. Mimo, że strona była pozycjonowana sprzedaż była stosunkowo niewielka. W październiku podpisaliśmy umowę. Na efekty nie trzeba było długo czekać, od tamtego czasu co miesiąc zauważalny jest wzrost sprzedaży, który widzimy na wydruku z konta e-sklepu.

 

skuteczne pozycjonowanie

Powyższy wykres pochodzi z małego sklepu internetowego sprzedającego kilkadziesiąt produktów. Prowadzisz sklep w którym znaleźć możesz tysiące produktów?

Zastanów się ile możesz zyskać…

W każdym miejscu i czasie będziesz mógł zobaczyć pozycje swojej strony w wyszukiwarkach na wybrane słowa kluczowe.

Kompatybilne przeglądarki:
Chrome Firefox Opera