Ile kosztuje pozycjonowanie

Czy tanie pozycjonowanie może być skuteczne? Takie pytanie bardzo często zadają klienci przed podpisaniem umowy. Odpowiedź jest prosta – wszystko zależy od tego z jakimi słowami kluczowymi mamy do czynienia. Dbamy o to by łatwe słowa kluczowe, które dla firm oznaczają mniejszy nakład pracy przekładały się na niższą cenę – dzięki temu tanie pozycjonowanie jest możliwe!

Nie wierzysz?

Przekonaj się o tym korzystając z formularza kontaktowego.

No dobrze ale ile tak naprawdę kosztuje pozycjonowanie?

Niestety bez podstawowych informacji o samej stronie oraz o słowach kluczowych, które chcesz pozycjonować bardzo trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od trudności danego słowa kluczowego oraz „mocy” stron będących już w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Jeśli chcesz poznać dokładną kwotę za pozycjonowanie Twojego słowa kluczowego skorzystaj z formularza kontaktowego. Pamiętaj by podać adres i frazy na które strona ma być pozycjonowana. Tylko wtedy wycena będzie dokładna.

Co się stanie jeśli moja strona połowę miesiąca będzie na dalekiej pozycji a następnie awansuje na pierwsze miejsce?

W takim przypadku zapłacisz tylko za okres w którym dane słowo kluczowe faktycznie zajmowało pierwsze miejsce. W takich przypadkach stosujemy dzienny model płatności tzn. za każdy dzień klient płaci 1/30 ceny pełnego miesiąca.

ile kosztuje pozycjonowanie Przykład: Pozycjonowanie frazy x zostało wycenione na 60zł. Przez pierwsze 3 tygodnie fraza znajdowała się na odległej pozycji jednak na ostatnie 7 dni awansowała na pierwsze miejsce wyników wyszukiwania.

Płatność:

23 dni = 0zł.

7 dni = 7x(1/30x60zł) = 14zł

———————————————-

w sumie do zapłaty: 14zł

Jak sam widzisz u nas płacisz tylko za faktyczny czas jaki dane frazy spędzają na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Jaka jest minimalna długość umowy na pozycjonowanie w waszej firmie?

Jeśli chodzi o pozycjonowanie ciągłe, które jest najczęściej wybieraną formą reklamy i płatności „za efekty” czas trwania umowy wynosi przeważnie 12 miesięcy aczkolwiek wszystko zależy od tego z jakimi frazami mamy do czynienia oraz od indywidualnych ustaleń z klientem dlatego w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Kompatybilne przeglądarki:
Chrome Firefox Opera